Ioana Belle Blue “Locul unde eleganta intalneste stilul!”

In vederea implinirii acestui deziderat, echipa noastra sta alaturi de clientii sai de mai bine de 16 ani.

Produsele noastre atat de variate, de la tot ceea ce inseamna material textil (perdele, draperii, panouri, storuri, fete de masa, cuverturi, covoare din fibre naturale, personalizate) nelipsite in orice resedinta privata, cladire de patrimoniu, restaurant, hotel si pana la tapet textil, corpuri de iluminat traditionale, din cristal sau sticla de Murano,  sau moderne, atat de interior cat si de exterior, cu siguranta va vor incanta.

De asemenea, oglinzile din cristal venetian, cat si una sau doua piese de mobilier in stil Rococo, create de colaboratorii nostri de la Venetia, artizani venetieni ai frumosului si bunului gust, vor aduce, printr-un accent, un parfum al vremurilor de mult apuse de la curtea lui Ludovic al XV-lea.

Caminul nostru merita tot ceea ce e mai frumos, mai cald si linistitor dar in acelasi timp si util, iar noi va stam la dispozitie oricand aveti nevoie de noi, pentru ca impreuna, sa va ajutam sa va creati ambientul mult visat.

Echipa noastra, cu o bogata experienta in domeniu, va asigura pe langa produsele amintite mai sus, si serviciul de consultanta si masuratori , manopera si montaj.

Va invitam pe site-ul noastru de prezentare unde puteti vedea doar o mica parte din produsele noastre, sau, si mai bine, in showroom-ul nostru din Bucuresti: Sector 1 Str.Pictor G.D.Mirea nr 16, zona Arcului de Triumf.

 Persoana de contact:

 Anca Enache

 Tel.0722727259

 Email: labellemaison2005@yahoo.com

 Facebook:Bel Interieur

 Portofoliu:

Palatul Cotroceni (partial)

Palatul Patriarhal

Resedinta privata Alba Iulia

Sediu firma Alba Iulia

Resort Golf Theodora Alba Iulia