Apartament - 2 camere decomandate, Piata Romana
\ 530EUR
Apartament - 2 camere decomandate, Piata Romana
nr identificare: 1118219
Vezi harta
Cum este sa intampini diminețile luminoase, în care îți savurezi cafeaua pe balconul cu vedere către Bulevardul Magheru, simțind energia orașului care prinde viață. Seara, după o zi plină, pășești în dormitorul cu vedere pe spate, unde zgomotul urban rămâne doar un ecou îndepărtat.
Apartamentul de 2 camere decomandate, situat la etajul 7, este mai mult decât un spațiu de locuit – este locul unde confortul se îmbina armonios cu dinamismul orașului. Complet mobilat și echipat pentru a oferi tot ceea ce ai nevoie, devine instantaneu „acasă”.
Te vei bucura de proximitatea celor mai emblematice puncte culturale: Teatrul Nottara, Ateneul Român – toate la o plimbare distanță. Iar Calea Victoriei, cu farmecul său aparte, îți oferă promenade de neuitat printre cafenele, buticuri și magazine pentru orice dorință.
Dacă visezi să trăiești în ritmul Bucureștiului, dar să ai și refugiu în liniște, acesta este locul perfect pentru tine!
Suprafata utila: 64MP
Suprafata construita: 70MP
Nr. camere: 2
Nr. dormitoare: 1
Nr. bucatarii: 1
Nr. bai: 1
Etaj: 7
Compartimentat: decomandat
An constructie: 1946

